Kancelaria radców prawnych i adwokatów świadczy usługi dla osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Została założona przez mecenas Annę Kowalską i działa na rynku prawnym od 2009 roku.

Nasz zespół tworzą profesjonalni i doświadczeni radcy prawni, adwokaci oraz prawnicy. Wspieramy naszych klientów na wszystkich etapach postępowania sądowego, łącznie z kasacją w Sądzie Najwyższym. Oferujemy także pomoc prawną w postępowaniu przygotowawczym, np. podczas prowadzonego przez policję czy prokuraturę śledztwa lub dochodzenia. Zapewniamy również wsparcie na etapie postępowania wykonawczego po uprawomocnieniu się orzeczenia sądowego, np. sporządzając wniosek o odroczenie wykonania kary.

Swoim klientom kancelaria prawna oferuje pomoc z zakresu

– prawa cywilnego,
– prawa spółek handlowych,
– prawa pracy,
– prawa karnego,
– prawa rodzinnego i opiekuńczego,
– prawa administracyjnego,
– zamówień publicznych.

Przygotowujemy pisma procesowe, odpowiedzi na pisma procesowe powoda / pozwanego, wnioski dowodowe, protesty, akty oskarżenia, apelacje. Udzielamy porad prawnych. Jesteśmy pełnomocnikami klientów w roli obrońcy podejrzanego oraz oskarżyciela posiłkowego.

Terytorialnie obszarem działania kancelarii jest Warszawa, niemniej jednak w swojej wieloletniej praktyce zawodowej nasi mecenasi obsługiwali z sukcesem także klientów z innych regionów Polski.